BalcanForce
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guilda više nema :(
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 BalcanForce vs. Balkanci

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Hrvo182
Enema of The State
Enema of The State
Hrvo182


Broj postova : 215
Join date : 07.01.2009
Age : 39
Lokacija : Krapina [Hrvatska]

BalcanForce vs. Balkanci Empty
PostajNaslov: BalcanForce vs. Balkanci   BalcanForce vs. Balkanci Emptyčet sij 08, 2009 7:36 am

dakle radi nesporazuma s guildom balkanci odlucili smo da je najbolje da dode do oruzanog sukoba...svi vi koji ste spremnio za akciju na terenu pripremite oruzje,upgradeajte armor u kupite hp potion,hrpe hp potiona,neznam ni sam kadfa ce biti taj rat.U detalje cemo se dogovoriti.Zbilja nam nije drago sta vas saljemo u rat,mi to cinimo sam iz odredenog razloga.Da budemo najjaci guild na serveru i zato jer nam je zabavno rokati druge Very Happy .svaka cast onima koji s nama idu na ratno polje
[Vrh] Go down
https://balcanforce.forumcroatian.com
mmiikkii
Guild Leader
Guild Leader
mmiikkii


Broj postova : 19
Join date : 07.01.2009

BalcanForce vs. Balkanci Empty
PostajNaslov: Re: BalcanForce vs. Balkanci   BalcanForce vs. Balkanci Emptypet sij 09, 2009 7:06 am

Evo da vam malo opsirnije kazem o tome. Zbog nekih nesuglasnosti sa njihovim liderom u vezi pridruzivanja u nas guild iako sam im ja nudio pare koju su potrosili za guild da bi nam se pridruzili,jer sam mislio da zbog toga nece,ali se ispostavilo da je zbog njegovih clanova to,da oni nece da predju valjda oce da imaju svoj vlastit guild ili sta vec.I mi smo odlucili ako do sutra ne prihvate pridruzivanje da ce mo im objavit rat za 3-4 dana mozda i ranije jer su brojcano slabiji od nas.Ako za 3-4 dana ne skupo dovoljno clanova ili sta vec necemo ih vise zaliti vec cemo poci u rusenje njihovog guilda.MOLIM DA SE NE PRICA O RATU DOK NE BUDE TO ZVANICNO OBJAVLJENO

P.S.ja sam pregovarao sa njihovim liderom Tirionom
[Vrh] Go down
Hrvo182
Enema of The State
Enema of The State
Hrvo182


Broj postova : 215
Join date : 07.01.2009
Age : 39
Lokacija : Krapina [Hrvatska]

BalcanForce vs. Balkanci Empty
PostajNaslov: Re: BalcanForce vs. Balkanci   BalcanForce vs. Balkanci Emptypet sij 09, 2009 7:12 am

ok dok se to ne objavi..rat ce biti odmah kad skupimo 200000 golda kojih cemo uloziti u taj rat..budite spremni..uskoro cemo objaviti datum rata
[Vrh] Go down
https://balcanforce.forumcroatian.com
Neuricius
Kmet
Kmet



Broj postova : 25
Join date : 10.01.2009
Age : 39
Lokacija : Kraljevo, Srbija

BalcanForce vs. Balkanci Empty
PostajNaslov: Re: BalcanForce vs. Balkanci   BalcanForce vs. Balkanci Emptysub sij 10, 2009 10:12 am

ja sam spreman za klanje, imam iskustva sto se tice pvp(zbog kojeg sam na blizzu u potpunosti batalio pve), a za pare cu vec da se snadjem(posto dnevno trosim sve sto skupim), ali pre nego sto se objavi rat, bilo bi pozeljno imati sto vise informacija o tom gildu, znaci pod 1. kaciti ovde spisak svih clanova gilda, koje su klase i koji su lvl, cisto da znamo sa kime imamo posla Very Happy
[Vrh] Go down
GameFreakMage
Kmet
Kmet



Broj postova : 6
Join date : 07.01.2009

BalcanForce vs. Balkanci Empty
PostajNaslov: Re: BalcanForce vs. Balkanci   BalcanForce vs. Balkanci Emptysub sij 10, 2009 10:15 am

Jedva čekam kada će biti rat!

Do tada se moram dobro izbildati...Pa da budem korisniji xD
[Vrh] Go down
mmiikkii
Guild Leader
Guild Leader
mmiikkii


Broj postova : 19
Join date : 07.01.2009

BalcanForce vs. Balkanci Empty
PostajNaslov: Re: BalcanForce vs. Balkanci   BalcanForce vs. Balkanci Emptysub sij 10, 2009 10:17 am

samo da znate jos nije sigurno oce li biti rata a ako ocete mozemo za nedelju dve uci sa nekim u rat bez ikakvih problema samo da probamo xD
[Vrh] Go down
Hrvo182
Enema of The State
Enema of The State
Hrvo182


Broj postova : 215
Join date : 07.01.2009
Age : 39
Lokacija : Krapina [Hrvatska]

BalcanForce vs. Balkanci Empty
PostajNaslov: Re: BalcanForce vs. Balkanci   BalcanForce vs. Balkanci Emptysub sij 10, 2009 10:23 am

bit ce rat..sada sam se razgovarao s Tirionom..taj gad me tako izaziva..jedva cekam da ga na ratnom polju sravnam sa zemljom
[Vrh] Go down
https://balcanforce.forumcroatian.com
HierosArchos
Podlider
Podlider



Broj postova : 6
Join date : 07.01.2009

BalcanForce vs. Balkanci Empty
PostajNaslov: Re: BalcanForce vs. Balkanci   BalcanForce vs. Balkanci Emptysub sij 10, 2009 10:49 am

daj kad ce to vise da ih nabijem
[Vrh] Go down
mmiikkii
Guild Leader
Guild Leader
mmiikkii


Broj postova : 19
Join date : 07.01.2009

BalcanForce vs. Balkanci Empty
PostajNaslov: Re: BalcanForce vs. Balkanci   BalcanForce vs. Balkanci Emptysub sij 10, 2009 10:52 am

Jos nije sigurno da ce doc DO RATA verovatno ali jos nije sigurno
[Vrh] Go down
Hrvo182
Enema of The State
Enema of The State
Hrvo182


Broj postova : 215
Join date : 07.01.2009
Age : 39
Lokacija : Krapina [Hrvatska]

BalcanForce vs. Balkanci Empty
PostajNaslov: Re: BalcanForce vs. Balkanci   BalcanForce vs. Balkanci Emptysub sij 10, 2009 10:53 am

ma nece biti rat..vjerojatno cemo sklopiti jedan savez..pa si medusobno pomažemo,dakle ništa od rata,izbrisat cu temu
[Vrh] Go down
https://balcanforce.forumcroatian.com
mmiikkii
Guild Leader
Guild Leader
mmiikkii


Broj postova : 19
Join date : 07.01.2009

BalcanForce vs. Balkanci Empty
PostajNaslov: Re: BalcanForce vs. Balkanci   BalcanForce vs. Balkanci Emptysub sij 10, 2009 4:43 pm

Ovo je zvanicno obavestenje nece biti rata vec smo u savez sa balkancima AKO VIDIM ILI MI KAZU DA STE RATOVALI ILI IZAZIVALI NA DUEL automatcki cete dobit rank nize AKO BUDETE PSOVALI ISTO TAKO,ako oni to budu radili vama recite meni NE reagujte
[Vrh] Go down
Sponsored content





BalcanForce vs. Balkanci Empty
PostajNaslov: Re: BalcanForce vs. Balkanci   BalcanForce vs. Balkanci Empty

[Vrh] Go down
 
BalcanForce vs. Balkanci
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
BalcanForce :: Smeće :: Koš za Smeće-
Forum(o)Bir: